Tilbake til alle rapporter

Gatelys

Rapportert i kategorien Gatelys anonymt 19:09, man. 26 desember 2011

Sendt til Statens vegvesen region øst og Nes 1 minutt senere

Mørkt i et lengre parti, ca fra samfunnshuset mot gamle Statoil

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • fikk bare en mail tre uker senere at dette var statens vegvesen sitt problem. Ikke noe løsningsorientert overhodet.

    Publisert anonymt 08:01, tir. 24 januar 2012, markert som fikset

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter