Tilbake til alle rapporter

Mørke gatelys

Rapportert i kategorien Gater/Veier anonymt 22:02, tor. 12 januar 2012

Sendt til Statens vegvesen region sør og Tvedestrand 3 minutter senere

Stølebakken og svartkjennveen har vært mørke nå i lang tid, siden siste tordenvær... på tide å gjøre noe med det nå som det er vinter og mørkt....

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Veldig bra, fikk svar dagen etter av kommunen.

    Publisert anonymt 09:40, fre. 10 februar 2012, markert som fikset

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter