Tilbake til alle rapporter

Avskilta biler i Lien .Bergen

Rapportert i kategorien Forlatte kjøretøy anonymt 23:09, tor. 12 januar 2012; (Det vises ingen nål på grunn av at brukeren ikke brukte kartet)

Sendt til Austevoll 1 minutt senere

2 biler har stått avskilta i lien utenfor 20-22 siden i fjor sommer Parkeringsetaten var å sette lapp om fjerning innen 19/9 2011.Dei står her enno.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Bilene er no fjerna av kommunen Bra

    Publisert anonymt 11:05, fre. 10 februar 2012, markert som fikset

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter