Tilbake til alle rapporter

Manglende gatelys

Rapportert i kategorien Gatelys av Arild Kjøniksen 19:55, fre. 13 januar 2012

Sendt til Nærøy og Statens vegvesen region midt 5 minutter senere

Gatelysene i Jeger Johnsveg fra barnehagen og hele veien bort til Kraftbetong på Kolvereid er mørklagt. Dette har vart en god stund. Ga beskjed på kommunen før jul, men ingen ting har skjedd.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Har gitt beskjed til Nærøy kommune flere ganger om manglene gatelys i Jeger Johnsveg, spesielt ved nr 20. Det har til dags dato etter 3 måneder ikke skjedd noe.

    Sendt inn av Arild Kjøniksen 22:02, søn. 18 mars 2012

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Your information will only be used in accordance with our privacy policy

Next: Tell us about you

eller No personal details will be stored, and you will not receive updates about this report.

Your update

Tell us about you

Har du et FiksGataMi-passord?