Tilbake til alle rapporter

Defekt gatelys

Rapportert i kategorien Gatelys av Stian aasetre 16:34, tor. 5 april 2012; (Det vises ingen nål på grunn av at brukeren ikke brukte kartet)

Sendt til Statens vegvesen region øst og Råde mindre enn et minutt senere

Lyset virker gjerne 1 eller to timer og deretter slukker det. Lyset står rett ved haugestenveien 19.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Fortsatt åpen via spørreskjema, 17:02, tor. 3 mai 2012

  • Gatelyset ved haugestenveien 19 er fremdeles defekt

    Sendt inn av Stian aasetre 17:02, tor. 3 mai 2012

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter