Tilbake til alle rapporter

Gatelys

Rapportert i kategorien Gatelys anonymt 23:10, tor. 13 september 2012; (Det vises ingen nål på grunn av at brukeren ikke brukte kartet)

Sendt til Trondheim og Statens vegvesen region midt mindre enn et minutt senere

Rundkjøring v Ikea og ned mot innkjøring til Rotvoll der er det bekkmørkt, i tillegg til at det nå er veiarbeid der. Skummelt

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Spørreskjema fylt inn av feilrapportøren

    Publisert anonymt 19:13, fre. 12 oktober 2012, markert som fikset

  • Fra tunellen i Ila og mot Gamle tollboden har det vært mørkt i utrolige mange lyslykter i mange år. Hvorfor gjøres det ikke noe med det???????

    Publisert anonymt 21:30, tor. 22 november 2018, åpnet på nytt

  • Hvorfor blir det ikke gjort noe med dette? Stolpene kan jo bare taes ned, når de ikke er i bruk. Det lyser jo fra jernbanen.

    Publisert anonymt 16:08, lør. 24 november 2018

  • Nå er det mørkt igjen, skummelt med snødriv og store køer med biler

    Publisert anonymt 20:09, søndag 24 mars 2019

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter