Tilbake til alle rapporter

Elendig forfatning på veien

Rapportert i kategorien Gater/Veier anonymt 13:52, ons. 16 mars 2011; (Det vises ingen nål på grunn av at brukeren ikke brukte kartet)

Sendt til Drammen 3 minutter senere

Det må da gå an å gjøre noe med Rosenkrantzgata? Den er i en så dårlig forfatning at det begynner å bli trafikkfarlig. Synes oppriktig synd på bussjåførene som må kjøre den veien mange ganger i løpet av arbeidsdagen.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Publisert anonymt 15:10, ons. 13 april 2011

  • Fortsatt åpen via spørreskjema, 15:10, ons. 13 april 2011

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter