Tilbake til alle rapporter

Gatelysene svikter på vedavågen/karmøy

Rapportert i kategorien Gatelys av henriette rasmussen 20:31, ons. 16 mars 2011; (Det vises ingen nål på grunn av at brukeren ikke brukte kartet)

Sendt til Karmøy 3 minutter senere

Veldig mange gatelys på vedavågen fungerer ikke, dette gjelder i mange gater.. på mange plasser fungere aenhvert gatelys.. ikke bra, går jo i mørke her jo..

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Fortsatt åpen via spørreskjema, 21:01, ons. 13 april 2011

  • Fortsatt åpen via spørreskjema, 18:14, tor. 12 mai 2011

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter