Tilbake til alle rapporter

Gatelys

Rapportert i kategorien Gatelys anonymt 01:46, tor. 17 mars 2011; (Det vises ingen nål på grunn av at brukeren ikke brukte kartet)

Sendt til Vefsn 3 minutter senere

Vi mangler gatelys og asfalt i Kråkevegen. Kan dette fikses?

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Dette hører ikke hjemme i fiksgatami. Det er et prosjekt som dere må ta opp med Teknisk drift i kommunen. Send en e-post til post@vefsn.kommune.no der dere beskriver ønsket.

    Publisert anonymt 13:57, tor. 17 mars 2011, markert som fikset

  • Dette hører ikke hjemme i fiksgatami. Det er et prosjekt som dere må ta opp med Teknisk drift i kommunen. Send en e-post til post@vefsn.kommune.no der dere beskriver ønsket.

    Publisert anonymt 13:57, tor. 17 mars 2011

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter