Tilbake til alle rapporter

Manglende gatebelysning

Rapportert i kategorien Gatelys av Jon Jensen 00:54, søn. 27 juli 2014; (Det vises ingen nål på grunn av at brukeren ikke brukte kartet)

Sendt til Skedsmo og Statens vegvesen region øst 1 minutt senere

Gate belysningen i hurdalsgata, fra Ford og oppover, virker ikke

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Spørreskjema fylt inn av feilrapportøren

    Sendt inn av Jon Jensen 11:04, man. 25 august 2014, markert som fikset

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter