Tilbake til alle rapporter

Veien på på Skurås/Steinbyfeltet

Rapportert i kategorien Gater/Veier anonymt 19:16, søn. 2 november 2014; (Det vises ingen nål på grunn av at brukeren ikke brukte kartet)

Sendt til Statens vegvesen region øst og Rømskog 3 minutter senere

Veien opp fra rv 21 har 3 fartsdumper. Den midterste av disse er så høy og bratt, at bilene går nedi. I tillegg er overgangen mellom asfalt og grus full av hull.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Fortsatt åpen via spørreskjema, 16:43, man. 1 desember 2014

  • Fortsatt åpen via spørreskjema, 20:42, tir. 30 desember 2014

  • Linken til fiksgatami ligger på kommunens sider. At dette ikke blir løst, tyder vel på at Rømskog Kommune ikke følger særlig godt med....

    Publisert anonymt 20:42, tir. 30 desember 2014

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter