Tilbake til alle rapporter

Feiing

Rapportert anonymt 22:43, tor. 14 april 2011; (Det vises ingen nål på grunn av at brukeren ikke brukte kartet)

Sendt til Kristiansund og Møre og Romsdal 2 minutter senere

Masse sand etter vintern.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • På grunn av lite penger til veivedlikehold kan vi desverre ikke love at alle gater i kommunen vil bli feid i år.

    Sendt inn av Kristiansund Kommune 09:59, tir. 26 april 2011

  • Fortsatt åpen via spørreskjema, 23:32, tor. 12 mai 2011

  • Ok

    Publisert anonymt 09:26, fredag 22 februar 2019, markert som fikset

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter