Tilbake til alle rapporter

Store hull og manglende asfalt utenfor Kobberslagerveien 4 på Ekholt. Ekstra skummelt med en kum som synker ned i bakken og ikke ser trygg ut.

Rapportert i kategorien Gater/Veier av eva.nyhaug@moss-avis.no 15:19, ons. 18 oktober 2017; (Det vises ingen nål på grunn av at brukeren ikke brukte kartet)

Sendt til Rygge og Statens vegvesen region øst 1 minutt senere

Det har vært dårlig asfalt utenfor Kobberslagerveien 4 og langs hele garasjerekka i flere år. Det siste året har det blitt verre. Også skummelt med kummen som blir skjevere hvert år. Kan den kollapse?

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Fortsatt åpen via spørreskjema, 21:46, ons. 15 november 2017

  • Håper virkelig problemet løses snart.

    Sendt inn av eva.nyhaug@moss-avis.no 21:46, ons. 15 november 2017

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter