Tilbake til alle rapporter

Trafikklys peker feil vei.

Rapportert i kategorien Trafikklys av Nils Hegge 18:30, torsdag 12 april 2018

Sendt til Oslo og Statens vegvesen region øst 5 minutter senere

Trafikklys i krysset Schweigaardsgate og Tøyenbekken peker i feil retning.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Fortsatt åpen via spørreskjema, 21:55, torsdag 17 mai 2018

  • Trafikklyset peker fortsatt feil vei!

    Sendt inn av Nils Hegge 21:55, torsdag 17 mai 2018

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter