Tilbake til alle rapporter

Kommunens sandkasse står i veien

Rapportert i kategorien Gater/Veier anonymt 13:34, mandag 20 august 2018

Sendt til Statens vegvesen region øst og Halden 1 minutt senere

Kommunens sandkasse er blitt plassert i veien utenfor adressen Sørlifjellet 5 etter grunnarbeid. Kan denne bli flyttet? Står i veien...

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Fortsatt åpen via spørreskjema, 14:56, mandag 17 september 2018

  • Fortsatt åpen via spørreskjema, 15:42, mandag 15 oktober 2018

  • Fortsatt åpen via spørreskjema, 17:21, mandag 12 november 2018

  • Spørreskjema fylt inn av feilrapportøren

    Publisert anonymt 17:58, mandag, markert som fikset

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter