Tilbake til alle rapporter

Skrot som har ligget siden leilighetene ble bygget for ca 2 år siden.

Rapportert i kategorien Dumpet skrot av Aud Sissel Birkeland 21:04, søn. 5 juni 2011; (Det vises ingen nål på grunn av at brukeren ikke brukte kartet)

Sendt til Bjerkreim mindre enn et minutt senere

Langs veien, på venstre side fra postkassestativet og inn til vårt hus i Vikesdalslia 17, ligger det masse etterlatenskaper etter husbygging som foregikk for noen år siden. Beboerne der har bedt kommunen ta dette bort, men ingenting skjer. Beboerne ville selv fjerne det, men fikk nei av kommunen. Dette må fjernes umiddelbart - det ser ikke ut.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Tusen takk for at dere tok tak i dette så raskt etter at saken ble rapportert - det var kjempeflott.

    Sendt inn av Aud Sissel Birkeland 23:16, tir. 5 juli 2011, markert som fikset

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter