Tilbake til alle rapporter

Hull/dump i vei

Rapportert i kategorien Hull i vei av heidi johnstad 09:33, fre. 2 september 2011; (Det vises ingen nål på grunn av at brukeren ikke brukte kartet)

Sendt til Rygge og Statens vegvesen region øst 2 minutter senere

Det er en stygg dump på Flyplassveien, ca. 50 m fra avkjøring fra bensinstasjon på Ryggeveien på Halmstad, mot flyplassen og E6. Hullet/dumpa ligger rett ved et kumlokk midt i veien.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter