Tilbake til alle rapporter

Gatelys

Rapportert i kategorien Gatelys av Vidar Holstad 10:21, ons. 26 oktober 2011; (Det vises ingen nål på grunn av at brukeren ikke brukte kartet)

Sendt til Sør-Odal og Statens vegvesen region øst 4 minutter senere

Gatelyset i Tronbølvegen på Skarnes, nærmere bestemt mellom nr. 19 og 20, har i lengre tid vært ute av drift.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Fortsatt åpen via spørreskjema, 11:27, ons. 23 november 2011

  • Lampe er skiftet. Problemet løst.

    Sendt inn av Vidar Holstad 10:39, fre. 2 desember 2011, markert som fikset

  • Gatelys i Karl Beregens veg, ved nr 11 har vært ute av drift i lang tid.

    Sendt inn av Sverre Holm 16:33, ons. 25 januar 2012

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter