© OpenStreetMap contributors

Manglene datelys

Rapportert i kategorien Gatelys anonymt 01:30, fre. 6 januar 2012; Det vises ingen nål på grunn av at brukeren ikke brukte kartet
Sendt til Statens vegvesen region nord og Vestvågøy 4 minutter senere

I Sminesgata ned til Melbu Brygge er det ikke gatelys. Dette er noe kommuen bør gjøre noe med, rett og slett fordi det er dårlig belyst.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet

Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Fortsatt åpen via spørreskjema, 02:05, fre. 3 februar 2012

  • Gateskilting og gatebelysning er ikke gjennommført.

    Publisert anonymt 02:05, fre. 3 februar 2012

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdaterginger ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja Jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via epost under, og oppgi et nytt passord der. Når du har bekreftet vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men om du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter