Tilbake til alle rapporter

Vegetasjon

Rapportert anonymt 20:18, ons. 29 august 2012; (Det vises ingen nål på grunn av at brukeren ikke brukte kartet)

Sendt til Hedmark og Tynset 2 minutter senere

Ved Tunna Bru på Tynset er det vokst opp mye skog og vegetasjon på begge sider av elva som gir minimal sikt når man skal kjøre inn på brua og ta av mot Smågardene/Vidsyn. Det er tidvis mye trafikk med gående, syklende og bilister til bl.a. boligfelt og fotballbane. Det er ikke noe fysisk skille mellom bilistene og de øvrige trafikantene på brua. Denne vegetasjonen bør ryddes bort med det første.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Fortsatt åpen via spørreskjema, 08:34, tor. 27 september 2012

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter