Tilbake til alle rapporter

Gatelys

Rapportert i kategorien Gatelys av Eva Håvorstad 10:26, tir. 8 januar 2013; (Det vises ingen nål på grunn av at brukeren ikke brukte kartet)

Sendt til Statens vegvesen region sør og Åseral 3 minutter senere

Fått melding om blinkande gatelys i sentrum, mellom krysset til Bortelid og banken

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Tykker det var heilt umulig å bruke kartet. Kan ikkje lese av det kor Åseral sentrum er.
    Eg meldte frå om problemet for ei eldre dame, men ser at det fortsatt er eit gatelys som blinker.

    Sendt inn av Eva Håvorstad 11:26, tir. 5 februar 2013

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter