Tilbake til alle rapporter

Dyp "hump" i vei

Rapportert i kategorien Hull i vei anonymt 12:36, tir. 26 februar 2013

Sendt til Lunner og Statens vegvesen region øst 4 minutter senere

Dyp tverrgående "hump" i vei. Må bremse ned til veldig lav fart for å unngå skader på bil. Blir bare verre og verre. Bør varsles med skilt e.l. inntil veien blir utbedret.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Kjegler satt opp, og litt asfalt er fylt i.

    State changed to: Løst

    Publisert anonymt 10:59, tir. 12 mars 2013

  • Strekningen er asfaltert i 2013. Tusen takk.

    Publisert anonymt 09:24, ons. 8 januar 2014

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Your information will only be used in accordance with our privacy policy

Next: Tell us about you

eller No personal details will be stored, and you will not receive updates about this report.

Your update

Tell us about you

Har du et FiksGataMi-passord?