Tilbake til alle rapporter

Isbre som ikke kan forseres

Rapportert i kategorien Fortau/gangstier av Tor G. Syvertsen 15:25, man. 25 mars 2013 ; (det vises ingen nål på grunn av at brukeren ikke brukte kartet)

Sendt til Meldal og Statens vegvesen region midt 5 minutter senere

Kommunen har anlagt isbre på fortauet i krysset Byåsvn.-Lysverkveien. Piggsko duger ikke, så her trenger man stegjern og sikringsbolter. I østenden av kystadbrua er det forøvrig anlagt et gjørmebre. Den trønderske dumskap i kombinasjon med Trondheim kommunes inngrodde uvilje mot fotgjengere er uslåelig!

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet.

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Informasjon din vik kun bli brukt i samsvar med vår personvernerklæring.

Neste: Fortell oss om deg selv

eller No personal details will be stored, and you will not receive updates about this report.

Din oppdatering

Fortell oss om deg selv

Har du et FiksGataMi-passord?