Tilbake til alle rapporter

For få gatelys i starten av Raumyrveien.

Rapportert i kategorien Gatelys av Britt Lee Rønnestad 14:28, ons. 31 juli 2013; (Det vises ingen nål på grunn av at brukeren ikke brukte kartet)

Sendt til Drangedal og Statens vegvesen region sør 2 minutter senere

Fra starten av Raumyrveien er det svært få gatelys frem til skolen. Helt mørkt ved vår bolig i Raumyrveien 5c. Hadde vært fint om der kunne sjekke det ut. Rett ved innkjørsel til vår eiendom er det en strømstolpe? tror jeg. Det er ikke gatelys i den.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter