Tilbake til alle rapporter

Ødelagt gatelys

Rapportert i kategorien Gatelys anonymt 09:03, søn. 5 januar 2014 ; (Det vises ingen nål på grunn av at brukeren ikke brukte kartet)

Sendt til Froland og Statens vegvesen region sør 1 minutt senere

Gatelyset ved dølavegen 1 har sluttet å virke.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Your information will only be used in accordance with our privacy policy

Next: Tell us about you

eller No personal details will be stored, and you will not receive updates about this report.

Your update

Tell us about you

Har du et FiksGataMi-passord?