Tilbake til alle rapporter

Lysløypa er mørklagt

Rapportert i kategorien Gatelys anonymt 11:16, tor. 15 januar 2015

Sendt til Arendal og Statens vegvesen region sør 3 minutter senere

Lysene i lysløypa er ikke på/ødelagt.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Spørreskjema fylt inn av feilrapportøren; State changed to: Løst, 08:11, fre. 13 februar 2015

  • Spørreskjema fylt inn av feilrapportøren

    State changed to: Løst

    Publisert anonymt 08:11, fre. 13 februar 2015

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Your information will only be used in accordance with our privacy policy

Next: Tell us about you

eller No personal details will be stored, and you will not receive updates about this report.

Your update

Tell us about you

Har du et FiksGataMi-passord?