Tilbake til alle rapporter

Gangfelt ikke merket og dårlig skiltet

Rapportert i kategorien Gater/Veier anonymt 23:18, fre. 13 mai 2016

Sendt til Bodø og Statens vegvesen region nord 1 minutt senere

Gangfelt ved krysset leiteveien er ikke merket, og det er uoversiktelig og skjer farlige situasjoner der hver dag

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet.

Oppdateringer

  • Spørreskjema fylt inn av feilrapportøren; State changed to: Løst, 00:27, lør. 11 juni 2016

  • Spørreskjema fylt inn av feilrapportøren

    State changed to: Løst

    Publisert anonymt 00:27, lør. 11 juni 2016

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Informasjon din vik kun bli brukt i samsvar med vår personvernerklæring.

Neste: Fortell oss om deg selv

eller No personal details will be stored, and you will not receive updates about this report.

Din oppdatering

Fortell oss om deg selv

Har du et FiksGataMi-passord?