Tilbake til alle rapporter

Gangfelt ikke merket og dårlig skiltet

Rapportert i kategorien Gater/Veier anonymt 23:18, fre. 13 mai 2016

Sendt til Bodø og Statens vegvesen region nord 1 minutt senere

Gangfelt ved krysset leiteveien er ikke merket, og det er uoversiktelig og skjer farlige situasjoner der hver dag

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Spørreskjema fylt inn av feilrapportøren; State changed to: Løst, 00:27, lør. 11 juni 2016

  • Spørreskjema fylt inn av feilrapportøren

    State changed to: Løst

    Publisert anonymt 00:27, lør. 11 juni 2016

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Your information will only be used in accordance with our privacy policy

Next: Tell us about you

eller No personal details will be stored, and you will not receive updates about this report.

Your update

Tell us about you

Har du et FiksGataMi-passord?