Tilbake til alle rapporter

Mangler gatelys

Rapportert i kategorien Gatelys anonymt 13:55, tir. 5 september 2017

Sendt til Bjerkreim og Statens vegvesen region vest 5 minutter senere

Denne strekningen har i lange perioder vore utan lys. Det har vore fiksa fleire gonger, men problemet oppstår igjen

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Spørreskjema fylt inn av feilrapportøren; State changed to: Løst, 17:21, tir. 3 oktober 2017

  • Spørreskjema fylt inn av feilrapportøren

    State changed to: Løst

    Publisert anonymt 17:21, tir. 3 oktober 2017

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Your information will only be used in accordance with our privacy policy

Next: Tell us about you

eller No personal details will be stored, and you will not receive updates about this report.

Your update

Tell us about you

Har du et FiksGataMi-passord?