Tilbake til alle rapporter

Gatelys i krysset Solheim-Bøen-Nerheim i Kvisvik fungerer ikke. Lyktestolpen står tett inne i et tre.

Rapportert i kategorien Gatelys anonymt 09:59, tor. 15 mars 2018

Sendt til Statens vegvesen region midt og Tingvoll mindre enn et minutt senere

Renovasjon og Posten ville ha alt samlet på ett sted, nå er det mørkt her. I tillegg kan det skape trafikkfarlige situasjoner i dette krysset.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Still open, via questionnaire, 10:48, tor. 12 april 2018

  • Still open, via questionnaire, 19:21, fre. 11 mai 2018

  • Ingen sett på stedet for å reparere. Lyset fungerte kanskje tre døgn for noen uker siden. Vi vet aldri når lyset blir slått på. Nå har vi vært uten gatelys lenge her.

    Publisert anonymt 19:21, fre. 11 mai 2018

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Your information will only be used in accordance with our privacy policy

Next: Tell us about you

eller No personal details will be stored, and you will not receive updates about this report.

Your update

Tell us about you

Har du et FiksGataMi-passord?