Tilbake til alle rapporter

Mørkt område

Rapportert i kategorien Gatelys anonymt 00:53, tor. 17 mai 2018

Sendt til Re og Statens vegvesen region sør 2 minutter senere

Det er ikke noe gatelys i hele brekkestien

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Your information will only be used in accordance with our privacy policy

Next: Tell us about you

eller No personal details will be stored, and you will not receive updates about this report.

Your update

Tell us about you

Har du et FiksGataMi-passord?