Tilbake til alle rapporter

Kommunal vei fra Sandset til Torset er nesten ikke kjørbar pga mange og dype huller i vei.

Rapportert i kategorien Hull i vei av Gunn Heidi Vollen 18:07, søn. 14 april 2019

Sendt til Øksnes og Statens vegvesen region nord 3 minutter senere

Store og dype huller i vei. Fått knust 1felg

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Still open, via questionnaire, 18:27, søn. 12 mai 2019

  • Veien er fortsatt elendig. Mange og store huller.

    Sendt inn av Gunn Heidi Vollen 18:27, søn. 12 mai 2019

  • Spørreskjema fylt inn av feilrapportøren; State changed to: Løst, 18:54, søn. 9 juni 2019

  • Det ble lagt flere lass med grus, så nå er veien flott!

    State changed to: Løst

    Sendt inn av Gunn Heidi Vollen 18:54, søn. 9 juni 2019

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Your information will only be used in accordance with our privacy policy

Next: Tell us about you

eller No personal details will be stored, and you will not receive updates about this report.

Your update

Tell us about you

Har du et FiksGataMi-passord?