Tilbake til alle rapporter

Det er et stort hull i veien og det ligger store asfaltsteiner rundt hullet.

Rapportert i kategorien Hull i vei anonymt 11:51, tir. 16 april 2019

Sendt til Re og Statens vegvesen region sør 3 minutter senere

Det er et hull midt i veien som kan skape farlige situasjoner når biler styrer unna til motsatt side av veien for å unngå hullet. Tror det nylig har vært lappet der med ny asfalt, men et nytt hull har oppstått på samme sted. Ligger store asfaltsteiner i veien. Bør utbedres snarest.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Det er lagt ny asfalt på stedet, men det er kommet et nytt hull i den nylagte asfalten...

    Publisert anonymt 08:34, ons. 15 mai 2019, markert som fikset

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter