Tilbake til alle rapporter

Mykje strøsand i vegen. Trur ikkje det er feia i 2018 eller 2019.

Rapportert i kategorien Gatefeiing anonymt 19:31, lør. 27 april 2019

Sendt til Eid og Statens vegvesen region vest 4 minutter senere

Mykje strøsand i vegen i heile Kjølsdalen. Bør feiast for å unngå ulykker med syklister o.l

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Your information will only be used in accordance with our privacy policy

Next: Tell us about you

eller No personal details will be stored, and you will not receive updates about this report.

Your update

Tell us about you

Har du et FiksGataMi-passord?