Tilbake til alle rapporter

Mørkt gatelys

Rapportert i kategorien Gatelys anonymt 22:41, ons. 23 september 2020

Sendt til Hadsel og Statens vegvesen region nord 4 minutter senere

Mørkt gatelys

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet.

Oppdateringer

  • Still open, via questionnaire, 02:16, tor. 22 oktober 2020

  • Spørreskjema fylt inn av feilrapportøren; State changed to: Løst, 17:55, tor. 19 november 2020

  • Spørreskjema fylt inn av feilrapportøren

    State changed to: Løst

    Publisert anonymt 17:55, tor. 19 november 2020

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Informasjon din vik kun bli brukt i samsvar med vår personvernerklæring.

Neste: Fortell oss om deg selv

eller No personal details will be stored, and you will not receive updates about this report.

Din oppdatering

Fortell oss om deg selv

Har du et FiksGataMi-passord?