Tilbake til alle rapporter

Tre ved veien.

Rapportert i kategorien Trær av Roger Olsen 19:42, tor. 11 mars 2021

Sendt til Bjugn 3 minutter senere

Det står ett tre med greiner tett inntil veien. Man kommer borti det med speilet. Det står mellom veien og ett uthus.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Spørreskjema fylt inn av feilrapportøren; State changed to: Løst, 20:03, tor. 8 april 2021

  • Problemet ble fikset dagen etter. Raskt levert!

    State changed to: Løst

    Sendt inn av Roger Olsen 20:03, tor. 8 april 2021

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Your information will only be used in accordance with our privacy policy

Next: Tell us about you

eller No personal details will be stored, and you will not receive updates about this report.

Your update

Tell us about you

Har du et FiksGataMi-passord?