Tilbake til alle rapporter

Dypt hull i vei

Rapportert i kategorien Hull i vei av Dorit Korsmo 19:04, søndag 18 april 2021

Sendt til Statens vegvesen region øst og Grue 1 minutt senere

Hull i veien. Kommunen satte opp en bukk her før påske. Også hull i veibanen nederst i bekkefaret.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Skal være ordnet nå

    Sendt inn av Dag Haugen 20:11, tirsdag 20 april 2021, markert som fikset

  • Ble ordnet raskt.

    Sendt inn av Dorit Korsmo 20:30, søndag 16 mai 2021

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter