Tilbake til alle rapporter

Stikkrenne/ rør for drenering er tett/ fylt igjen v tidl rep av veg.

Publisert av Stein Lind- Hansen 10:23, tor. 22 april 2021

Sendt til Sør-Varanger og Finnmark 2 minutter senere

Stikkrenne/ rør under sykkelveg for drenering av områder v Tufteparken/ Skileikanlegg KOS; er nok v en tidligere anledning rett og slett fylt over med masser på skulder av sykkelveg.. overflatevann/ vann i terreng dreneres dermed ikke ut under veg.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter