Tilbake til alle rapporter

Dårlig utbedring etter graving i veien rundt en kum

Rapportert i kategorien Gater/Veier anonymt 15:17, torsdag 13 mai 2021; (Det vises ingen nål på grunn av at brukeren ikke brukte kartet)

Sendt til Nittedal og Statens vegvesen region øst 3 minutter senere

Normale personbiler som kjører i fartsgrensen slår nedi grunnet dårlig arbeid etter tidligere graving.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Fortsatt åpen via spørreskjema, 20:19, torsdag 10 juni 2021

  • Er fylkesvei og ikke kommunal vei

    Publisert anonymt 20:19, torsdag 10 juni 2021

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter