Tilbake til alle rapporter

Dårlig asfaltarbeid

Rapportert i kategorien Hull i vei anonymt 05:51, fre. 2 juli 2021

Sendt til Ås og Statens vegvesen region øst 4 minutter senere

For 2 år siden ble det reparert en nedsunket del på fylkesvei 156 Tohellinga på VinterbroLappingen av asfaltdekke er så dårlig så biler med henger og spesielt lastebiler og trailere kjører over skjøten kommer det enormt med støy opp til min bolig. det høres ut som hengerene hopper. Det må da kunne asfalteres bedre enn det som ble gjort ? Dette er i Tohellinga og gjelder begge retninger. Regner med at flere har rapportert om dette.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Still open, via questionnaire, 08:14, fre. 30 juli 2021

  • Still open, via questionnaire, 08:25, fre. 27 august 2021

  • Ikke noe har skjedd.

    Publisert anonymt 08:25, fre. 27 august 2021

  • Still open, via questionnaire, 08:53, fre. 24 september 2021

  • Ikke skjedd noe med saken

    Publisert anonymt 08:53, fre. 24 september 2021

  • Still open, via questionnaire, 19:07, lør. 23 oktober 2021

  • Ikke skjedd noe der.

    Publisert anonymt 19:07, lør. 23 oktober 2021

  • Still open, via questionnaire, 19:23, lør. 20 november 2021

  • Har ikke skjedd noe der

    Publisert anonymt 19:23, lør. 20 november 2021

  • Still open, via questionnaire, 20:17, lør. 18 desember 2021

  • Ikke gjort noe

    Publisert anonymt 20:17, lør. 18 desember 2021

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Your information will only be used in accordance with our privacy policy

Next: Tell us about you

eller No personal details will be stored, and you will not receive updates about this report.

Your update

Tell us about you

Har du et FiksGataMi-passord?