Tilbake til alle rapporter

Løs avløpsrist/kumlokk

Rapportert anonymt 12:14, man. 26 juli 2021

Sendt til Buskerud og Kongsberg 1 minutt senere

Avløpsrist ligger løst og smeller vær eneste gang en bil kjører over.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Still open, via questionnaire, 12:23, man. 23 august 2021

  • Her har det ikke skjedd noen utbedringer.

    Publisert anonymt 12:48, søndag 22 mai 2022

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Your information will only be used in accordance with our privacy policy

Next: Tell us about you

eller No personal details will be stored, and you will not receive updates about this report.

Your update

Tell us about you

Har du et FiksGataMi-passord?