Tilbake til alle rapporter

Det er vaskebrett i hele Grimerudvegen.

Rapportert i kategorien Gater/Veier av Marit Opsahl 19:09, lør. 14 august 2021; (Det vises ingen nål på grunn av at brukeren ikke brukte kartet)

Sendt til Statens vegvesen region øst og Stange 1 minutt senere

Det er vaskebrett i hele Grimerudvegen. Vanskelig å kjøre og umulig å sykle det. Fikk vannlekasje på vår bobil etter å ha kjørt der 2 ganger. Reprrasjon på 2.300 kr. Ikke aksebeltabelt at vi skal ha slik veg

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Fortsatt åpen via spørreskjema, 11:17, man. 13 september 2021

  • GRIMERUDVEGEN ble skrapet etter meldinga jeg sendte, men det holdt bare noen få dager, så nå er det like ille. Det er helt håpløst å kjøre der nå.

    Sendt inn av Marit Opsahl 11:17, man. 13 september 2021

  • Problemet er løst, men det er like ille igjen.

    Sendt inn av Marit Opsahl 11:49, tir. 12 oktober 2021, markert som fikset

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter