Tilbake til alle rapporter

Farlig skilting i rundkøyring

Rapportert i kategorien Trafikkskilter anonymt 15:04, ons. 1 september 2021

Sendt til Statens vegvesen region vest og Time 1 minutt senere

I rundkøyring i Arne Garborgsveg står det et skilt som viser at avkjørsel mot Reevegen sørover er einvegskøyrt. Dette må fjernast siden Gatetun i Reevegen ikke er einvegskøyrt.Det er uheldig å skilta einvegskøyrt når køyrande frå andre vegen ikkje er opplyst om dette. Ville aldri blitt gjort om det var meir bilar og mindre syklistar her.

Gatetun kan ikkje vera einvgeskøyrte, og er heller ikkje skilta som einvegskøyrt. Dette er ein mykje brukt sykkelveg nordover.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Drittløysing valgt med å gjøre det ulovleg å sykle frå gatetun til rundkøyring, men "problemet" er løyst.

    State changed to: Løst

    Publisert anonymt 07:25, lør. 23 oktober 2021

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Your information will only be used in accordance with our privacy policy

Next: Tell us about you

eller No personal details will be stored, and you will not receive updates about this report.

Your update

Tell us about you

Har du et FiksGataMi-passord?