Tilbake til alle rapporter

Manglar gatelys

Rapportert i kategorien Gatelys av Aud Marit S Sortevik 23:43, tir. 21 september 2021

Sendt til Bremanger og Statens vegvesen region vest 2 minutter senere

Dette gatelyset har ikkje vore lys i på over 1 år. Det er ikkje personar som bur i huset nedfor vegen, derfor er området svært mørket når det ikkje er gatelys.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Dette er utbedra.

    State changed to: Løst

    Sendt inn av Even Hennøy Gjerde 22:57, tir. 30 november 2021

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Your information will only be used in accordance with our privacy policy

Next: Tell us about you

eller No personal details will be stored, and you will not receive updates about this report.

Your update

Tell us about you

Har du et FiksGataMi-passord?