Tilbake til alle rapporter

Flere gatelys ute av funksjon

Rapportert i kategorien Gatelys anonymt 20:09, ons. 20 oktober 2021

Sendt til Kongsberg og Statens vegvesen region sør 1 minutt senere

Det er flere gatelys oppover veien her som er ute av funksjon, mørkt for både biler og myke trafikanter

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Spørreskjema fylt inn av feilrapportøren; State changed to: Løst, 17:45, lør. 20 november 2021

  • Spørreskjema fylt inn av feilrapportøren

    State changed to: Løst

    Publisert anonymt 17:45, lør. 20 november 2021

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Your information will only be used in accordance with our privacy policy

Next: Tell us about you

eller No personal details will be stored, and you will not receive updates about this report.

Your update

Tell us about you

Har du et FiksGataMi-passord?