Tilbake til alle rapporter

Gårlig overtgang fra gangvei til fotgjengerovergang

Rapportert i kategorien Fortau/gangstier anonymt 10:53, man. 25 oktober 2021

Sendt til Kongsberg og Statens vegvesen region sør 2 minutter senere

Kanten gra gang/sykkelvei i drammensveien til fotgjengerovergang er for høy/ubehagelig mtp sykkel/sparkesykkel/rullestol. Gjelder begge ender av fotgjengerovergangen

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Your information will only be used in accordance with our privacy policy

Next: Tell us about you

eller No personal details will be stored, and you will not receive updates about this report.

Your update

Tell us about you

Har du et FiksGataMi-passord?