Tilbake til alle rapporter

Tette sluk .det er flere sluk som er tette.

Rapportert i kategorien Tette avløpsrister av Svein roar midtlyng 22:15, tir. 23 november 2021

Sendt til Trondheim 5 minutter senere

Tette sluk ved nr 97. Det er i øvre del av samme vei flere som er tette/igjengrodde.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Spørreskjema fylt inn av feilrapportøren; State changed to: Løst, 07:48, ons. 22 desember 2021

  • Spørreskjema fylt inn av feilrapportøren

    State changed to: Løst

    Sendt inn av Svein roar midtlyng 07:48, ons. 22 desember 2021

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Your information will only be used in accordance with our privacy policy

Next: Tell us about you

eller No personal details will be stored, and you will not receive updates about this report.

Your update

Tell us about you

Har du et FiksGataMi-passord?