Tilbake til alle rapporter

Ingen gatelys virker i området.

Rapportert i kategorien Gatelys anonymt 17:53, søn. 28 november 2021

Sendt til Løten og Statens vegvesen region øst 2 minutter senere

Gatelysene i området virker ikke. De virket i går/natt.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Problemet ble fikset i løpet av kort tid samme kveld. 👍

    State changed to: Løst

    Publisert anonymt 14:36, man. 29 november 2021

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Your information will only be used in accordance with our privacy policy

Next: Tell us about you

eller No personal details will be stored, and you will not receive updates about this report.

Your update

Tell us about you

Har du et FiksGataMi-passord?