Tilbake til alle rapporter

Jord og gjørme i kommunal vei

Rapportert av desktop i kategorien Gater/Veier anonymt 08:11, torsdag 24 mars 2022

Sendt til Malvik og Statens vegvesen region midt 4 minutter senere

Mye dritt i gata etter graving på tomta her på Saksvik. Slik vil vi ikke ha det her på Saksvik. Kommunen må sørge for å rengjøre.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet.

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Informasjon din vik kun bli brukt i samsvar med vår personvernerklæring.

Neste: Fortell oss om deg selv

eller No personal details will be stored, and you will not receive updates about this report.

Din oppdatering

Fortell oss om deg selv

Har du et FiksGataMi-passord?