Tilbake til alle rapporter

Mangler støypekant

Publisert av desktop anonymt 17:13, mandag 25 april 2022

Sendt til Bremanger og Sogn og Fjordane 2 minutter senere

Mangler deler av støypekant, samt sprekker flere plasser. Fare for bebyggelse

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet.

Oppdateringer

  • Reparert

    State changed to: Løst

    Publisert anonymt 09:30, fredag 17 juni 2022

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Informasjon din vik kun bli brukt i samsvar med vår personvernerklæring.

Neste: Fortell oss om deg selv

eller No personal details will be stored, and you will not receive updates about this report.

Din oppdatering

Fortell oss om deg selv

Har du et FiksGataMi-passord?